پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > توسعه ورزش های آبی ساحلی در قشم پیگیری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٦٥٥ 

 تاریخ:سه شنبه ١٧ اسفند ١٤٠٠ 


توسعه ورزش های آبی ساحلی در قشم پیگیری شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: رونق و پیشرفت در زمینه های مختلف، با توجه به منابع و ظرفیت های در دسترس شتاب می گیرد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان افزود: توجه به ظرفیت های عالی آبی ساحلی شهرستان و سرمایه گذاری در این بخش، رونق و پیشرفت پایدار ورزشی را تضمین کند.

رییس شورای ورزش شهرستان قشم گفت: اطمینان سرمایه گذاران از همکاری دستگاه اجرایی و ورود آنان برای تامین زیر ساخت ها فضا را برای نقش آفرینی شایسته قشم در ورزش های مناسب با شرایط شهرستان فراهم می سازد.

فرماندار شهرستان قشم با یادآوری دیدگاه دولت در توجه به جوانان و فراهم ساختن زمینه پرورش استعدادهای آنان و برقراری عدالت توسعه ای در زمینه های مختلف ادامه داد: معطل ماندن پروژه های زیر ساختی ورزشی را باید با پیگیری، جلب مشارکت های غیر دولتی و برون سپاری برخی نقش ها جبران کرد.
بر اساس این خبر شامگاه سه شنبه مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان در دومین سفر شهرستانی خود، پس از انتصاب، با حضور در دفتر فرماندار شهرستان قشم دیدار و گفت و گو کرد.

مظفر خادمی در این دیدار گزارشی از وضعیت زیر ساخت ها و فضاهای ورزشی موجود در قشم و برنامه های در دست اجرا ارائه کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.