پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > ۱۳۰۰ متر محور ورودی رمکان دو بانده شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٦٧٦ 

 تاریخ:پنج شنبه ١٩ اسفند ١٤٠٠ 


۱۳۰۰ متر محور ورودی رمکان دو بانده شد

عملیات اجرایی دوبانده کردن و آسفالت محور ورودی شهر تازه تاسیس رمکان به طول ۱۳۰۰ متر با پیگیری های فرماندار شهرستان قشم شروع شد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دستور و پیگیری بی وقفه محمد محمد حسینی، آسفالت و افزایش باند محور ورودی شهر رمکان را کلید زد.

با پیگیری و رایزنی های نماینده عالی دولت در شهرستان قشم، ۲۲ میلیارد ریال اعتبار استانی جذب و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ۱۳۰۰ متر آسفالت و افزایش یک باند دیگر به مسیر یک بانده شهر رمکان که پس از زیر سازی توسط خیر به دلیل تامین نشدن اعتبار معطل مانده بود را آغاز کرد.
این محور مسیر دسترسی و اتصال بخش های مرکزی، شهاب، حرا و بندر صیادی باسعیدو در دورترین نقطه غرب جزیره قشم به مرکز شهرستان است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.