پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > شورای اداری به ریاست استاندار هرمزگان در شهرستان قشم تشکیل شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٢٨٦ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢٨ مهر ١٤٠١ 


شورای اداری به ریاست استاندار هرمزگان در شهرستان قشم تشکیل شد

 

 

 

 


استاندار هرمزگان روز پنجشنبه با استقبال رسمی مسوولان از طریق اسکله مسافری شهید ذاکری به شهرستان قشم سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، تشکیل شورای اداری فوق العاده و حضور در برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی از جمله مقاصد سفر مهدی دوستی در سفر به شهرستان قشم ذکر شد.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با جانباز سرافراز عباس فینی و تکریم خانواده شهید مدافع امنیت مجتبی امیری دوماری از برنامه های فرهنگی استاندار هرمزگان در سفر یک روزه به شهرستان قشم است.

در سفر دوستی به قشم عملیات اجرایی آبشیرینکن روستای تورگان آغاز شد.
سایت آبشیرین‌کن روستای تورگان قشم با سرمایه‌گذاری با اعتبار افزون بر ۹۷۰ میلیارد ریال در چهار هزار متر مربع زمین، روزانه چهار هزار و ۵۰۰ متر مکعب آب آشامیدنی تولید خواهد کرد.

کلنگ مسکن جوانان در روستای مسن از توابع بخش شهاب شهرستان قشم هم توسط استاندار هرمزگان به زمین زده شد.در چهارمین مرحله طرح مسکنِ جوانان برای ۸۵۷ جوان در ۱۱ روستای جزیره قشم مسکن ساخته می شود.

افتتاح و بهره برداری زمین چمن ورزشگاه سردار شهید سلیمانی شهر سوزا مرکز بخش شهاب از دیگر برنامه های سفر استاندار هرمزگان به قشم بود که با حضور بنیامین شکوه فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان انجام شد.
زمین چمن شهر سوزا با سرمایه گذاری هفت میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
این زمین ورزشی در پروژه ای مشارکتی از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، اعضای شورای شهر و خیرین شهر سوزا ساخته شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.