پنج شنبه ٢٠ بهمن ١٤٠١
اخبار > فرماندار قشم: حجم عقب ماندگی ها بیش از کارهای انجام شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٢٨٧ 

 تاریخ:پنج شنبه ٢٨ مهر ١٤٠١ 


فرماندار قشم: حجم عقب ماندگی ها بیش از کارهای انجام شده است

 

 

 

 فرماندار شهرستان قشم به ظرفیت این شهرستان در حوزه شیلات و آبزی پروری، دریانوردی، اصناف، گردشگری، نفت و گاز اشاره و اضافه کرد: حجم عقب ماندگی‌ها بیش از اقدامات انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمد حسینی در شورای اداری به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان در سالن اجتماعات بیمه سلامت گفت: بهره برداری نکردن از ظرفیت ها مردم را در ابتدایی‌ترین امکانات نظیر آب با مشکلات جدی و اساسی روبرو کرده است.

او همچنین شرایط جزیره ای شهرستان قشم را یادآور و تاکید کرد: حوزه بهداشت و درمان با توجه به شرایط جوی و جغرافیایی نیازمند استقرار یک دستگاه آمبولانس هوایی با دید در شب است.

محمد حسینی ادامه داد: شهرستان قشم با ۱۷۰ هزار  جمعیت از ۳ بخش، ۶ شهر و ۶۱ روستای دارای سکنه تشکیل شده است.

فرماندار قشم، تامین برق مزارع پرورش میگو و تقویت پارک زیست فناوری را از دیگر نیازمندی های این شهرستان برشمرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.