اخبار > فرماندار قشم: ملت ایران هرگز در برابر جنایت‌های کوردلانه کوتاه نخواهند آمد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٣١٣ 

 تاریخ:پنج شنبه ٥ آبان ١٤٠١ 


فرماندار قشم: ملت ایران هرگز در برابر جنایت‌های کوردلانه کوتاه نخواهند آمد

 

 

 

 


فرماندار قشم با بیان اینکه کشور سرفرازمان ایران، برای چندمین بار در ۴۴ سال گذشته قربانی پدیده شوم ترور و خشونت در دنیا و منطقه شده است، گفت: دشمنان این مرز و بوم کهن بدانند که ملت ایران هرگز در برابر جنایت‌های کوردلانه کوتاه نخواهند آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تسلیت شهادت و زخمی شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه‌السلام در شیراز اظهار داشت: حادثه تروریستی در مرقد شاهچراغ بیش و پیش از همه، نشان دهنده کور دلی و حقارت دشمنان ایمان و امنیت ایران بزرگ است و هشداری برای ذهن غافل که ندانسته با خائنین به وطن هم مسیر نشوند.
وی ادامه داد: حمله به انسان های بی گناهی که مشغول انجام اعمال اعتقادی خود هستند شنیع و غیر قابل دفاع و مایه شرمساری کسانی است که با تمسک به مفاهیم ارزشمندی مانند آزادی نیات پلید خود را دنبال می کنند.
فرماندار قشم توضیح داد: شکی نیست که شلیک به زائرین حرم حضرت شاهچراغ، وحدت و یکپارچکی حاکم بر ایران اسلامی را نشانه گرفته است، اما ما امیدوار به نصرت خدا هستیم که خون پاک مردان و زنان مومن چشمان و ذهن های غبار گرفته را روشن سازد و رسوایی خناسان خبیث را سرعت بخشد.
محمدحسینی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول عمر پر برکت خود قربانی حرکات کوردلان تروریست بوده و همیشه خواهان پایان بخشیدن به حمایت از تروریست ها است و ایمان داریم که نتیجه قطعی این اعمال جنایت کارانه افزایش بیزاری از تروریست ها و حامیان دولتی آنان خواهد بود.
وی گفت: اینجانب شهادت مظلومانه زائران و نمازگزاران عاشق آل الله در حرم شاهچراغ را به محضر حضرت ولیعصر اروحنا له الفدا، رهبر معظم انقلاب، مردم شریف کشورمان و همچنین خانواده های داغدار این حادثه تروریستی تبریک و تسلیت می گویم و از خدای متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای روح بلند شهدای حرم شاهچراغ، همنشینی با سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را مسالت می کنم.
به گزارش ایرنا، بر اثر اقدام تروریستی عصر روز گذشته (چهارشنبه چهارم آبان ۱۴۰۱) در حرم مطهر شاهچراغ (ع) شیراز ۱۵ نفر از زائران بی‌گناه سومین حرم اهل بیت (ع) هنگام اذان به شهادت رسیدند و ۲۷ نفر زخمی شدند./ ایرنا


.انتهای پیام


خروج