پنج شنبه ١٧ آذر ١٤٠١
اخبار > بیشترین اعتبار به آب، آموزش، عمران شهری و روستایی اختصاص داده شده


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٢٥ 

 تاریخ:دوشنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١ 


بیشترین اعتبار به آب، آموزش، عمران شهری و روستایی اختصاص داده شده

فرماندار شهرستان قشم گفت: به آب و فاضلاب، آموزش و پرورش عمومی و خدمات شهری و روستایی در اعتبارات سالجاری بیش از دیگر حوزه ها توجه شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، محمد محمدحسینی در جلسه بررسی وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان، اعتبار استانی و متوازن اختصاص یافته به فصل های آب، آموزش و پرورش عمومی و عمران شهری و روستایی را ۴۰ درصد از مجموع اعتبارات ذکر و اضافه کرد: علاوه بر این ها بهداشت و درمان، انرژی، منابع آب و گردشگری و تفریحات از جمله فصل های دارای اعتبار مصوب استانی و متوازن در سال ۱۴۰۱ هستند.
فرماندار شهرستان قشم مجموع اعتبارات استانی و متوازن سال جاری را هشتصد و ۲۷ میلیارد ریال ذکر کرد.

محمد حسینی ادامه داد: در مقایسه با سال پیش اعتبارات شهرستان، ۲۰ درصد افزایش داشته است.
او همچنین با یادآوری تاکید و اهتمام دولت به تکمیل پروژه ها در موعد مقرر از اتمام ۹۰ درصد پروژه های سال پیش و پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه های باقیمانده، اظهار رضایت کرد.

فرماندار شهرستان قشم با یادآوری این نکته که این تنها بخشی از اعتبارات پروژه های شهرستان در سال جاری است از دستگاه های متولی خواست: با هماهنگی فرمانداری، ارتباط، رایزنی و پیگیری های لازم را با ادارات کل و وزارتخانه ها برای جذب سایر منابع و ظرفیت های ممکن دنبال کنند.


.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فمانداری : -----------------

جزیره قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1730 كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 4 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا- هرمز) و 3 بخش به نام هاي (مركزي –شهاب – هرمز) مي باشد.