دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > داروخانه سوزا شبانه‌روزی می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٦٥ 

 تاریخ:دوشنبه ١٠ آبان ١٤٠٠ 


داروخانه سوزا شبانه‌روزی می‌شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: هفته گذشته درخواست شبانه‌روزی شدن داروخانه سوزا به عنوان مطالبه مردمی مطرح شد که امروز پس از بازدید میدانی و همراهی خیران، امکانتحقق این مطالبه فراهم شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری افزود: در این بازدید مرکز جامع سلامت، داروخانه و مسیر جاده رمکان-سوزا مورد بازدید قرار گرفتند.

او ادامه داد: همچنین صدور اسناد مالکیت خانه‌های مسکونی و اصلاح و بازسازی جاده رمکان-سوزا در جلسه‌ای با حضور بخشدار، امام جمعه، اعضای شورای اسلامی، شهردار و خیران شهر سوزا امکان‌سنجی شد.
فرماندار قشم تصریح کرد: با آمادگی خیر نیکوکار برای ایجاد مرکز درمانی، ۲ پیشنهاد ساخت درمانگاه شبانه روزی خصوصی و مرکز فیزیوتراپی مجهز و پیشرفته در بخش شهاب در حال برنامه‌ریزی است.
وی ادامه داد: صدور اسناد مالکیت منازل مسکونی اهالی سوزا نیازمند مشارکت و تعامل با سازمان منطقه آزاد است که در این رابطه با این سازمان رایزنی می‌شود.
جاده رمکان-سوزا بهسازی می‌شود
فرماندار قشم افزود: مجموع اعتبار مورد نیاز برای تعریض و بهسازی ۱۱ کیلومتر جاده رمکان-سوزا حدود ۲۶۰ میلیارد ریال برآورد می شود.
او با اشاره به مساعدت خیران برای بهسازی جاده سوزا-رمکان گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تمام توان  انجام تعهدات را پیگیری و اجرا می‌کند.
نصری خاطر نشان کرد: بر اساس توافق انجام شده، تعریض، بهسازی و ساخت ابنیه فنی درجاده رمکان-سوزا با مشارکت شهرداری، خیران و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام می‌گیرد.
وی ضمن قدردانی از مساعدت‌های جامعه خیران افزود: پیشنهاد مشخص مسوولان، هدایت سرمایه به سمت اجرای برنامه‌هایی با نگاه توسعه‌نگر و رونق‌زا به نفع ساکنان شهر سوزا و بخش شهاب است.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%ad%d9%82%d9%82-%d8%b3%d9%87-%d9%85%d8%b7%d8%a7%d9%84%d8%a8%d9%87%d8%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%ac%d9%85/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.