دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > اجتماع ۱۳ آبان در قشم،طبل و سوزا برگزار می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٠٠٧ 

 تاریخ:سه شنبه ١١ آبان ١٤٠٠ 


اجتماع ۱۳ آبان در قشم،طبل و سوزا برگزار می شود

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری قشم گفت: اجتماع ۱۳ آبان و گرامیداشت روز دانش آموز امسال در شهرهای قشم، طبل و سوزا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس آرش نیرومند روز سه‌شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری آیین ۱۳ آبان قشم افزود: این تجمع با سراسر کشور در روز پنج شنبه ۱۳ آبان ماه امسال راس ساعت ۹ صبح در بخش‌های مرکزی، شهاب و حَرّا به ترتیب در محل امامزاده سید مظفر (ع) شهر قشم، مدرسه ملاصدرا در شهر طبل و مدرسه امام خمینی (ره) شهر سوزا برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: تجمع دانش‌آموزی و مردم، سخنرانی، قرائت قطعنامه، آتش زدن پرچم آمریکا، اسراییل و شعارهای استکبار ستیزانه به همراه آذین بندی و نصب بنر به مناسبت ۱۳ آبان از برنامه‌های تدارک دیده شده در این روز است.
روز ۱۳ آبان ۱۳۵۸، حمله دانش آموزان پیرو خط امام به سفارت آمریکا در ایران، نشان داد این کشور در صدد جاسوسی از ایران برآمده و بعدها نیز از این روز به نام «روز تسخیر لانه جاسوسی» نام برده شد.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است./ ایرنا


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.