دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > ۲۵درصد از مردم قشم در طرح توزیع کپسول گاز مایع نام نوشتند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٠١٧ 

 تاریخ:چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ 


۲۵درصد از مردم قشم در طرح توزیع کپسول گاز مایع نام نوشتند

 معاون سیاسی امنیتی فرمانداری قشم گفت: ۲۵ درصد از مردم این شهرستان در طرح توزیع الکترونیکی کپسول گاز مایع نام نویسی کرده‌اند که با توجه افزایش تقاضا، باعث کاهش سهمیه گاز می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، مهندس آرش نیرومند روز سه‌شنبه در جلسه هم‌اندیشی توزیع گاز مایع قشم افزود: ۴۷ هزار خانوار برای ثبت نام در این طرح پیش بینی شده بود ، از این تعداد تنها ۹ هزار و ۸۰۰ خانوار ثبت نام خود را قطعی کرده‌اند که مشکلات این طرح در زمینه قیمت گذاری بررسی می شود.
او با اشاره به مشکلات سامانه ثبت‌نام ادامه داد: مشکلاتی از قبیل تداخل کد پستی، ثبت نام متولدین ۱۳۶۸ به بعد و ثبت نام مزدوجین پس از سال ۱۳۹۰در سامانه وجود دارد که لازم است مسوولان امر نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند.
 معاون سیاسی فرماندار قشم توزیع مناسب با قیمت مصوب را حق مردم جزیره دانست و تاکید کرد: هم اکنون شرکت توزیع کننده گاز مایع با ۴۳ نماینده فعال در سطح جزیره فعالیت می‌کند و تا زمان نرخ‌گذاری جدید توسط شورای تامین شهرستان، دادستانی و تعزیرات با متخلفان به صورت جدی برخورد کند.
او تصریح کرد:طبق آمار پست قشم از ابتدای این طرح تاکنون، ۱۳ هزار مورد تقاضای دریافت کد پستی به این اداره واصل شده است لذا لازم است برای توزیع مناسب این انرژی، سایر مردم در این طرح ثبت‌نام کنند تا پس از اعلام آغاز این طرح با مشکل مواجه نشوند.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر وعرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است./ ایرنا


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.