دوشنبه ٠٧ آذر ١٤٠١
اخبار > توسعه فعالیت های پست بانک به عنوان بانک ویژه روستایی/ پرداخت تسهیلات خوداشتغالی بدون ریالی برگشت اعتبار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٠٤٠ 

 تاریخ:پنج شنبه ١٣ آبان ١٤٠٠ 


توسعه فعالیت های پست بانک به عنوان بانک ویژه روستایی/ پرداخت تسهیلات خوداشتغالی بدون ریالی برگشت اعتبار

فرماندار شهرستان قشم گفت: توسعه روستایی از طریق توزیع مناسب تسهیلات بانکی از مهم ترین ماموریت های پست بانک است و بر این اساس، مراکز دسترسی به این بانک در روستاها باید افزایش یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، دکتر علیرضا نصری در دیدار مدیرعامل پست بانک هرمزگان گفت: تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد حضرت امام خمینی ( ره) منابع حمایتی بهزیستی، ازدواج و اشتغال خرد روستایی و توانمند سازی بانوان از جمله مواردی است که می توان از طریق پست بانک با سرعت و سهولت در اختیار متقاضیان دارای شرایط قرار داد.

رییس کارگروه کار و اشتغال شهرستان قشم، علاقمندی و پشتکار رییس پست بانک شهرستان را قابل تقدیر و پرداخت 60 فقره تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد بدون برگشت ریالی اعتبار از طریق این بانک را به نفع اشتغال و رونق و مهم و موثر ارزیابی کرد.

در بخش نخست این دیدار مدیریت شعب پست بانک هرمزگان گفت: پیش از این خدمات این بانک دولتی در مراکز مخابرات روستایی ارائه می شد.
مهندس احمد فرهمند اضافه کرد: 8 باجه مستقل پست بانک از دو سال گذشته در روستاهای شهرستان قشم راه اندازی شده و در 3 سال اخیر 237 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

او این تسهیلات را در قالب اشتغالزایی و تحت عناوین بسته بندی ماهی، کشت توت فرنگی، صیادی، تسهیلات کمیته امداد، طرح های حمایتی بهزیستی و اشتغال خرد روستایی بر شمرد.
مدیر شعب پست بانک هرمزگان همچنین از افزایش رقم تسهیلات خوداشتغالی از 500 میلیون به 1میلیارد ریال خبر داد.

مدیر پست بانک هرمزگان و مهندس خاتون مظفری رییس پست بانک شهرستان قشم با حضور در دفتر فرماندار با او دیدار و گفت و گو کردند.
برای مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://qeshm-far.ir/%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%82%d8%b4%d9%85-%d9%85%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%da%a9%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c/


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
ایمیل:gheshm@hormozgan.ir
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

 

شهرستان قشم

جزیه قشم بزرگترین جزیره ایران و بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا است (بزرگتر از ۲۲ کشور جهان). این جزیره در نزدیکی تنگه هرمز قرار دارد و بزرگرترین و پرجمعیت‌ترین جزیره خلیج فارس می باشد . جزیره قشم دومین بندر آزاد تجاری ایران است كه 15 بندر صیادى و تجارى دارد. اين شهرستان با 1491كيلومتر مربع مساحت و 117774 نفر جمعيت در فاصله 20 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 6 شهر به نام هاي (قشم-درگهان-سوزا-طبل-رمکان-لافت) و 3 بخش به نام هاي (مرکزی–شهاب – حرا) مي باشد.